info@chatapodchopkom.sk 0907 745 483

Chata pod Chopkom

Chata pod Chopkom sa nachádza v atraktívnom prostredí na južnej strane Nízkych Tatier v obci Bystrá, okres Brezno. Chata ponúka celoročné ubytovanie v dvoch samostatných štýlových apartmánoch s výhľadom na dominantu Nízkych Tatier - Chopok. Poloha chaty zaisťuje v blízkom okolí široké možnosti pre šport, relax a oddych.

Dva samostatné štýlové apartmány s výhľadom na Chopok Vám poskytnú komfortné a pohodlné ubytovanie počas Vašej dovolenky v Nízkych Tatrách. Chata zabezpečuje celoročné ubytovanie. Apartmány sú samostatné s vlastným vchodom. K dispozícii je prestrešená terasa a upravená záhrada s možnosťou opekania a grilovania. Parkovisko je priamo pred chatou s dobrým prístupom z hlavnej cesty.

Každý apartmán pozostáva zo vstupnej chodby, wc, samostatnou kúpelňou so sprchovým kútom, kompletne vybavenej kuchyne, spoločenskej miestnosti s krbom, tv, dvd, sat, a tromi samostatnými izbami a balkónom. Výmera každého apartmánu je 90 m2. Celý objekt je pokrytý bezplatným WiFi signálom. Celková kapacita každého apartmánu je 6 pevných ložok + 3 prístelky.

Apartmán 1

Apartmán 2

Cenník ubytovania

Objednávky na ubytovanie píšte na info@chatapodchopkom.sk alebo volajte na 0907 745 483

Ceny sú uvádzané za JEDEN CELÝ APARTMÁN A NOC. V prípade špeciálnych požiadaviek alebo menšieho počtu osôb vám vieme vypracovať cenovú ponuku presne na mieru. Cenové relácie pobytov počas sviatkov ako sú Vianoce, Silvester (23.december až 10.január) a Veľká noc vám zašleme na požiadanie. Čas príchodu je od 14:00 hod., čas odchodu 10:00 hod., prípadne dohodou.

Kapacita každého apartmánu je 6 pevných lôžok + 3 prístelky
POČET LETNÁ SEZÓNA 1.5.-30.9. ZIMNÁ SEZÓNA 1.10.-30.4.
do 6 osôb 160 Eur 170 Eur
Každá ďalšia osoba 10 Eur / noc
Pri pobyte na jednu noc je účtovaný príplatok.
Cena ubytovania psa podľa individuálnej dohody.

Storno podmienky

Pobyt zrušený 30 dní pred nástupom 50% z ceny pobytu
Pobyt zrušený 7 dní pred nástupom 80% z ceny pobytu
Pobyt zrušený 3 dni pred nástupom 100% z ceny pobytu

Cenník a storno podmienky sú platné od 1.5.2021. V cene nieje zahrnutý obecný poplatok 0,70 Eur.

Ako sa k nám dostanete